Projekty

Co?projekty

Tworzę indywidualne programy rozwojowe, a także autorskie modele i publikacje dotyczące rozwoju ludzkiego potencjału.

Oferuję:

  • Coaching indywidualny – specjalizuję się w Leadership-coachingu dla wyższej kadry menedżerskiej oraz Business-coachingu dla właścicieli średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Coaching zespołowy – facylituję pracę nad misją, wizją i wynikającą z nich strategią na poziomie zarządu oraz  ułatwiam  zespołom realizację kluczowych projektów w założonym czasie
  • Warsztaty – prowadzę indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu rozwoju miękkich kompetencji i osobistego potencjału w biznesie.
  • Superwizje i mentoring – oferuję dla praktykujących coachów  (zewnętrznych i wewnątrzorganizacyjnych) oraz szkolenia pogłębiające praktykę i rozwijające wybrane coachingowe kompetencje
  • Konsulting – przeprowadzam diagnozę zasobów (m.in. typów osobowości, stylów przywódczych, motywatorów, trybów komunikacji) oraz wytyczanie obszarów  i adekwatnych metod dalszego rozwoju.

Gdzie?

Coachingi i Superwizje – w siedzibie klienta lub w „coachingowym domku” w Warszawskim Rembertowie – zawsze w warunkach zapewniających skupienie uwagi, komfort i poufność.

Warsztaty i Konsulting – w całej Polsce

 

Kiedy?

Teraz !  – bo przeszłość, to tylko wspomnienie, a przyszłość, to marzenie. Teraz jest moment, w którym można decydować i działać w ten sposób tworząc swoją rzeczywistość.

Jak?

Z otwartością, ciekawością, odwagą, autentycznością, bez oceniania, a przede wszystkim z pasją!

Dlaczego?

Ponieważ dedykowałam temu obszarowi  swoje profesjonalne życie:

  • ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim – magisterium w zakresie psychologii kognitywnej i kreatywności pod kierunkiem prof. Edwarda Nęcki,
  • studium pedagogiczne w zakresie alternatywnych metod nauczania na tej samej uczelni,
  • zrobiłam też magisterium z socjologii a później doktorat na Uniwersytecie Warszawskim pod kierunkiem prof., Witolda Morawskiego.
  • skończyłam po ponad 30 specjalizacyjnych kursów i szkoleń u międzynarodowej klasy trenerów i coachów.
  • przez ostatnie 17 lat przeszkoliłam już kilka tysięcy osób – w tym ponad 150 trenerów i 200 coachów

I najważniejsze – ponieważ nadal fascynuje mnie, to co robię i sama nieustannie uczę się w trybie Long Life Learning

Po Co?

Dla radości odkrywania niepowtarzalności każdego napotkanego człowieka, dla przyjemności rozwijania się razem z moimi klientami, dla nieustannego zachwytu nad nieskończonością ludzkiego potencjału – po prostu dla czystej frajdy!

W jakim celu?

Aby z każdym oddechem przyjmować i oddawać miłość, mądrość i moc, dziękując światu za to że jest.